2007 november 17. | Szerző: andi |
Hoztam képeket a pulcsimról is, a háta és az egyik eleje már elkészült. Szándékaim szerint ma elkészülök a másik elejével is.
Először két közeli a mintáról (mackókötés), a második képen van a valóságoshoz hasonló szín.
Itt pedig az eleje egyben, alján valamennyire láthatóak a bogyók is:
Kommentek
(A komment nem tartalmazhat linket)
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

Szerintem egy pulóver attól lesz különleges, ha nincs rajta varrás.
Próbálj meg körbe kötni.
üdv