2007 november 17. | Szerző: |

Hoztam képeket a pulcsimról is, a háta és az egyik eleje már elkészült. Szándékaim szerint ma elkészülök a másik elejével is.


Először két közeli a mintáról (mackókötés), a második képen van a valóságoshoz hasonló szín.




Itt pedig az eleje egyben, alján valamennyire láthatóak a bogyók is:


 


 

Kommentek

(A komment nem tartalmazhat linket)
  1. Fülig Jimmy says:

    Szerintem egy pulóver attól lesz különleges, ha nincs rajta varrás.
    Próbálj meg körbe kötni.

    üdv


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!